ارسال کالا


روش‌های ارسال

مخصوص اصفهان و شاهین شهر :

مشتریان اصفهانی می توانند از بین روشهای ارسال با پیک موتوری و ارسال رایگان یا با تخفیف یکی را انتخاب نمایند که در ذیل هر کدام شرح داده شده است . 
هماهنگی‌ های لازم در صورت نیاز در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

ارسال رایگان یا با تخفیف : با انتخاب این روش کالای شما به رایگان برای خریدارانی که پرداخت انلاین و با درگاه اینترنتی انجام می دهند و برای آن دسته از خریدارانی که روش پرداخت در هنگام تحویل را انتخاب میکنند هزینه ارسال در صورت امکان با تخفیف ارسال خواهد شد به صورتی که مقداری را مشتری و مقداری را آجیل ماجیل پرداخت خواهد کرد .مدت زمان تحویل به پیک در روش ارسال رایگان بین 2 تا 3 روز کاری خواهد بود.

ارسال با پیک موتوری : 1 تا 2 روز کاری زمان تحویل کالا خواهد بود.

سراسر کشور :

سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از اصفهان است، با استفاده از سرویس ارسال رایگان یا با تخفیف و سه نوع پست پیشتاز عادی و پیشتاز با بسته بندی سفارشی و همچنین پست سفارشی ارسال می‏‌شوند که هر کدام در ذیل توضیح داده شده است.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش متغیر است.
لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:
itemtracking.post.ir

توجه: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در بازه زمانی اعلام شده و ارسال کد پیگیری از طریق ایمیل برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.

علاوه بر بیمه، آجیل ماجیل گزینه بسته بندی سفارشی (که شامل پوشش های اضافی در بسته بندی می باشد) را نیز برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان اضافه نموده است.

ارسال رایگان یا با تخفیف : با انتخاب این روش کالای شما به رایگان برای خریدارانی که پرداخت انلاین و با درگاه اینترنتی انجام می دهند و برای آن دسته از خریدارانی که روش پرداخت در هنگام تحویل را انتخاب میکنند هزینه ارسال در صورت امکان با تخفیف ارسال خواهد شد به صورتی که مقداری را مشتری و مقداری را آجیل ماجیل پرداخت خواهد کرد.مدت زمان تحویل به پست در روش ارسال رایگان بین 4 تا 7 روز کاری خواهد بود.

پست پیشتاز عادی : 2 تا 3 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.

پست پیشتاز با بسته بندی سفارشی : 2 تا 3 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.

پست سفارشی : 2 تا 5 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.